top of page

Martti Kivi

Meile kõigile on antud siin maailmas käimiseks oma isiklik ja ainulaadne rada. Tee, mis teeb meid sisimas tõeliselt õnnelikuks. Usun siiralt, et massaaž aitab paremini saada kontakti sellega, kes me tegelikult oleme.

 

Usun, et me kõik oleme sügaval sisimas puhas valgus, puhas armastus. See armastus aga ei saa meist välja kiirguda, kui meie sees on kinnijäänud emotsioonid, takistavad uskumused, valusad kogemused, traumad.. Veelgi enam - usun, et kõik meie probleemid saavad tegelikult alguse armastuse puudumisest. Leian, et armastav puudutus tuletab kliendile meelde, kes ta tegelikult sisimas on ning mis teeb teda elus siiralt õnnelikuks.

 

Püüan teha massaaži armastusega ning lähtuda eelkõige sellest, mis antud hetkel Sinu jaoks vajalik tundub.  Usun, et massaažiga saab taastada hea enesetunde, see vabastab tee tööks iseendaga ning aitab selgemini näha, kes me tegelikult oleme.

 

Ka minul on veel ees palju tööd iseendaga. Aegamööda olen märganud, kuidas mu taipamised järjest avarduvad. Mõistan täna asju teisiti kui eile ning tean, et ka tulevikus näen kõike praegusest erinevalt. Ma ei tea veel, kuhu mu teekond mind välja viib, kuid liigun suunas, mis mind kõige rohkem kõnetab ning sisimas head enesetunnet tekitab. Nagu öeldud, on mul endalgi veel pikk tee käia, kuid vaatamata sellele püüan oma teadmisi ja oskusi parimal võimalikul viisil kasutades Sulle Sinu teekonnal abiks olla, et leiaksid üles omaenda isikliku raja ning saaksid hakata elama elu, mida tõeliselt naudid :)

IMG_2476-2.jpg

Koos teekaaslastega sellel armastust täis teekonnal :)

Foto: Kärt Piirisild Photography - harrastusfotograaf Lääne-Virumaal

bottom of page