top of page

Reiki tervendab jumaliku tingimusteta armastuse kaudu

Reiki mitte ainult ei ravi haigusi, vaid laiendab ka meie sisemist suutlikust, tasakaalustab vaimu ning keha. See kutsub esile iseenesliku tervenemise, täidab elujõuga keha ja hinge, taastab hingelise tasakaalu ning hea enesetunde. Reikile ei ole teada ühtki meditsiinilist vastunäidustust.

 

Sõna reiki koosneb kahest sõnast – rei ja ki ning pärineb jaapani keelest. Ki tähistab universaalset, kõikehõlmavat elujõudu. Sõna rei tähendusi on aga pea lõputult. See tähistab müstilist jõudu, meelt, hinge, vaimu, taevalikku püha tarkust ning armastust, tänulikkust ning palju muud. Need sõnad kokku liites on tulemuseks universaalne elujõu energia - reiki.

 

Reiki pärineb Tiibetist, seda on mainitud ka India iidsetes 2500-aasta vanustes sanskritikeelsetes kirjutistes. Jaapani munk dr Mikao Usui taasavastas selle 19.sajandil ning praeguseks on see loomulik tervendamise süsteem levinud üle kogu maailma. Dr. Mikao Usui ise ütles reiki kohta nii: “Salajane meetod õnne kutsumiseks ja vaimne arstim kõikide haiguste vastu.” 

Reiki toimib kõikidel tasanditel – kehalisel, emotsionaalsel, hingelisel ning vaimsel - ning lahustab kehasisesed energiablokeeringud ja aitab kaasa täielikule lõdvestumisele ning pingetest vabanemisele. See eemaldab energiatõkked, pannes liikumatu või väheliikuva energia jälle voolama. Energia suundub piirkondadesse, kus selle liikumine on miskipärast aeglustunud või takistatud, ning hakkab tasahaaval tõkkeid purustama. Järk-järgult hakkab energia taas vabalt voolama ning aitab taastada inimese sisemise tasakaalu.

 

Kuna reiki teraapiaseanss käivitab kliendi kehas puhastus- ja tasakaalustamisprotsessi, siis on oluline, et klient jooks pärast teraapiaseanssi ja sellest järgnevatel päevadel rohkelt gaasita puhast vett ning toituks kergemalt. Reiki mõjub igaühele isemoodi. Teraapiaseansi  lõppedes tunneb klient end üldiselt väljapuhanuna ja täis elujõuenergiat.

Aegu on võimalik broneerida ka helistades +37257705509 või kirjutades info@marttiteraapiad.ee.

bottom of page